Něco o nás

Jsme rodinná bezlepková cukrárna, s vlastní výrobou, která je na trhu téměř 10 let. Zabýváme se výrobou bezlepkových zákusků a celých dortů na různé příležitosti, narozeniny, svatby a různé další životní události. Jsme schopní vytvořit téměř cokoli, nebo vám pomoci vybrat jinou variantu, která bude vyhovovat oboum stranám. Snažíme se najít řešení i pro ty, kteří mají více alergií, než jen na lepek (mléko, sója, vejce…).

Nepoznáte rozdíl

Naší výhodou je, že jsme firma, která je na trhu už dlouho a víme si rady. Naše zákusky chutnají stejně jako zákusky lepkové, nepoznáte rozdíl.

kvalitní igredience

dlouhe zkušenosti

domácí a s láskou

Naše nabídka

V naší cukrárně máme spoustu produktů, dle aktuální nabídky. Vyrábíme každý den čerstvé dorty, proto v naší vitríně, najdete rozmanitý výběr. Naše cukrářky vyrábějí cokoli, co je napadne.

Oblíbené recepty

Větrníky, věnečky, banánky se šlehačkou, ovocné košíčky, ovocný páj, Míša, malinový s tvarohem, krémový řez se šlehačkou, harlekýn, kuba, tvarohový řez….

Ohlasy zákazníků

Nejen vynikající dorty za skvělé ceny (což je u bzl naprostá výjimka), ale i perfektní jednání a ochota při řešení dalších dietních omezení. Doporučuji!

Simona

Výborný mrkvový dort, který chtunal dětem i dospělým. No a zákusky taky skvělý.

Petra

Vynikající zákusky. Příjemné prostředí.

Jan

Vynikající! Mamka je celiak a jejich zákusky jsou ty nejlepší, jaké kde kdy měla. Na bezlepkové dietě je již přes 30 let, tak už jich pár ochutnala… Doporučuji“

Eva

Splnil se mi sen, a konečně jsem vás navštívila. Zákusky byly vynikající. Ani domzu jsem je nestihla dovézt.

Martina

Výborný dort, milá obsluha, příjemné prostředí. Rádi zajedeme znovu.

Kateřina

Dnes jsem měla možnost navštívit vaši cukrárnu… jedním slovem luxus. Děkuji, vzala jsem od každého jeden kousek, doma podělila návštěvu a všem moc chutnalo. Děkuji, určitě se k vám, od Plzně, zase podívám.

Ladislava

Hodinu před zavírací dobou velmi slušný výběr všeho, bezlepkové dorty hrály prim. Dorty vynikající, kafe velmi dobré a moc příjemné posezení na terase. Ráj na zemi pro celiatiky.

Pavel

Příjemná cukrárna, cisto, báječný vyber bezlepkových dortiku, milá obsluha. Tesime se, ze se sem vrátíme.

Kateřina